KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229122
nr 1522 9122
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad -52. Bladets mått: 11x17 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
måndag 20 februari 2023
kl 19:57:23